Інтернет-магазин "Volnorez" - це якісні аксесуари та комплектуючі для човнів ПВХ всіх видів. Колектив магазину складається з людей, захоплених водним транспортом, туризмом та риболовлею, та займаються ремонтом тюнінгом і модернізацією надувних (лодок) човнів багато років. Тому ми дійсно знаємося на тому, що пропонуємо покупцям, та надаємо безкоштовну консультацію нашим кліентам.

За роки роботи з човнами ПВХ ми дізналися про них усе. А головне – ми знаємо, які комплектуючі варті уваги, яким брендам можна довіряти, що підходить до конкретної моделі човна. Тому, якщо у вас виникають питання щодо асортименту – ми завжди готові на них відповісти.

Кожен бренд, представлений у магазині, перевірено нами особисто. Ми активно співпрацюємо з українськими виробниками аксесуарів та комплектуючих для лодок ПВХ човнів "BORIKA", "KOLIBRI", " BARK". Отримуємо продукцію безпосередньо. Це дозволяє формувати доступні ціни в будь-які часи, незалежно від зовнішніх факторів.

Наш офіс та склад знаходяться в Дніпрі за адресою вул. Караваєва 11. Графік роботи пн-пт с 10 до 18.

Є самовивіз – зручна та вигідна пропозиція для мешканців міста.

Кур'єрська доставка до дверей

Наш асортимент

У каталозі інтернет-магазину «ВОЛНОРЕЗ» ви знайдете великий вибір човнів,комплектуючих та аксесуарів, без яких не обійтись. Прогулянка річкою або риболовля, одиночна або з компанією – ви завжди знайдете товари, які зроблять човен максимально зручним і надійним.

Для більшої зручності товари розміщені у розділах:

Човни. Тут ви придбати Човен "КОЛІБРІ" за ціною заводу виробника.

Фурнітура та комплектуючі. У цьому розділі ви зможете купити уключини, повітряні клапани, рим-ролики. Потрібна ручка-качка чи весла. Їх ви також знайдете у цьому розділі. Як і якісний клей для ПВХ човнів, без якого не можна обійтися нікому, та багато іншого.

Вироби із фанери. Тут представлений широкий асортимент днищних настилів із водостійкої (морської) фанери: слань-книжки, жорсткі разборні поли, накладки на човен, надувні днища, airdeck підлоги. Плюс – комплектуючі до них (стрінгери та заглушки до них, профілі).

Тюнінг та модернізація. У цьому розділі ви знайдете все, що допоможе зробити ваш човен кращим, зручнішим, красивішим, досконалішим. Кильові набори для переобладнання човнів, кіля, колеса, килимки, тримачі вудилища, гидролижа – у нас є все для задоволення запитів найвибагливішого покупця.

Ми знаємо, наскільки важливою є безпека та зручність при спуску човна на воду. Міцність кріплення деталей, їх надійність, комфорт кожного, хто сидить у човні, за будь-яких умов – це не забаганка, а необхідність. Адже під час сплаву навряд чи буде можливість щось відремонтувати або переробити, а зниження безпеки човна загрожує серйозними наслідками.

Тому ми забезпечуємо покупців повним асортиментом якісних комплектуючих, фурнітури та аксесуарів. Все пропонована продукція неодноразово випробувана практично. При цьому вартість товарів невисока, чому сприяє наша пряма співпраця з багатьма виробниками. "BORIKA", "KOLIBRI", " BARK" та інші.

Чому краще купувати в інтернет-магазині «VOLNOREZ» на сайті: 

  • Звичайно ж, ми не єдиний магазин в Україні, який пропонує фурнітуру та комплектуючі для надувних човнів. Але є кілька причин для співпраці з нами:
  • професійні консультації, засновані на відмінному знанні товару та багаторічному досвіді;
  • вигідні ціни;
  • зручне та просте оформлення замовлення;
  • завжди гарний асортимент;
  • гарантія на кожний товар;
  • оперативний зв'язок із консультантами(спеціалістами сервісного центра);
  • доставка по місту та всій країні;
  • зручна форма оплати;
  • можливість самовивезення з офісу у Дніпрі вул. Караваєва 11.

Рибальський та туристичний сезон триває довго. І зараз - саме час, щоб відремонтувати свій човен або зробити його більш надійним, зручним. Разом із інтернет-магазином «VOLNOREZ» і сервісним центром «РЛП-Сервіс».

Магазин "VOLNOREZ" https://volnorez.in.ua/

РЛП-СЕРВІС Спеціалізований сервісний центр з ремонту тюнінгу Модернізації Виготовлення Лодок ПВХ