Сервісний центр «INTEX-BESTWAY»
Обслуговування та Ремонт Надувних Матраців, Диванів, Ліжок, Каркасних Басейнів, Батутів, Пляжного Приладдя.


Популярність надувних матраців, диванів та ліжок постійно зростає, адже вони дозволяють з комфортом відпочивати в різних умовах, чи то пікнік на свіжому повітрі, чи гостинний простір для тимчасового проживання гостей. Купуючи надувні матраци, дивани чи ліжка, ми очікуємо, що вони прослужать нам довгі роки. Однак, вони також схильні до зносу і можуть вимагати сервісного обслуговування. Ремонт надувних меблів – це чудова альтернатива купівлі нових.
Однією з ремонт матрасовнайбільш поширених проблем, з якими стикаються власники надувних меблів, є проколи та розриви, розгерметизація швів, деформація внутрішніх перегородок (гриж), витік повітря з клапана надувного насоса ПВХ вироби (надувного матраца, дивана, ліжка). Причини таких ушкоджень можуть бути різноманітними – гострі предмети, тварини, неправильне використання. Проте, замість викидати пошкоджений виріб і купувати новий, ви можете звернутися до нашої спеціалізованої майстерні Сервісний Центр «INTEX-BESTWAY», і кваліфіковані фахівці відновлять ваші меблі у вихідний стан. Наш центр оснащений усім необхідним обладнанням та матеріалами для діагностики та ремонту надувних виробів.
Ремонт надувних матраців зазвичай включає кілька етапів. Спочатку фахівці оглянуть пошкоджений виріб (діагностика) та оцінять ступінь пошкодження. Потім, використовуються спеціальні матеріали та засоби для ремонту – еластична пвх тканина та 2Х-компонентний клей. Після цього вулканізується пошкоджена ділянка, прокол, поріз, розрив, щоб відновити цілісність надувного пвх виробу. Після завершення ремонту, фахівці Сервісного Центру «INTEX-BESTWAY» проводять перевірку, щоб переконатися, що надувні меблі повністю відновлені та готові до використання. Також у нашому сервісі ви можете отримати рекомендації про те, як правильно використовувати за ваш надувний виріб, щоб запобігти повторному ремонту надувного матраца або ліжка, пляжного приладдя, каркасного басейну.
Ремонт ПВХ виробів - це відмінне рішення для тих, хто хоче заощадити гроші та продовжити термін служби своїх меблів із надувного матеріалу. Звернувшись до спеціалізованої майстерні, ви можете бути впевнені, що ваші надувні меблі будуть професійно відремонтовані з гарантією. Таким чином, ви зможете насолоджуватися комфортом ваших меблів ще довгі роки.
Сервісний Центр «INTEX-BESTWAY» надає послуги якісного ремонту та обслуговування Надувних Матрац, Диванів, Ліжок, Каркасних Басейнів, Батутів, Пляжного Приладдя. Надувні вироби, продукції фірм виробників "INTEX", "BESTWAY".

Адреса: м. Дніпро Караваєва 11

тел. 050-595-77-30, 068-595-77-30

https://remontlodokpvh.com.ua/intex-bestway