Кіль у Човні ПВХ навіщо і для чого?


Для людей, які не представляють своє життя без риболовлі та водних прогулянок, ринок пропонує широкий асортимент плавальних засобів різного типу та призначення. Найбільш функціональними залишаються човни: плоскодонні та килеві. Відмінністю між ними є кіль – у чому сенс цієї конструкції у ПВХ-човні, ми спробуємо розкрити у межах нашої статті.

Опис та характеристики

На твердокорпусних суднах кіль являє собою балку, а на надувних човнах - порожню трубу, що за формою нагадує веретено, або ребро жорсткості, що виглядає як риб'ячий плавець. Завданням цього пристрою є:
• Забезпечення стійкості (опір перекиданню човна);
• Комфортний рух човна по воді;
• Зміцнення днища човна.
На надувних човнах кіль розташовується в носовій частині і поступово звужується до корми.

Навіщо потрібний кіль?

З одного боку, кіль ускладнює конструкцію, але ця деталь дає кілька переваг. Завдяки йому зростає керованість судном: воно легше долає хвилі, лавірує та входить у повороти. Також човен розвиває велику швидкість, розбиваючи хвилі без ривків та стрибків. Хід стає плавнішим, при фронтальному зіткненні з хвилями кіль працює як хвилеріз, відводячи удар у різні боки від корпусу.

Де придбати якісний кіль для човна?

Маломірні судна для риболовлі, полювання, туризму та спорту мають бути безпечними, тому якість аксесуарів до них не є предметом компромісу. Саме тому інтернет-магазин "VOLNOREZ" пропонує товари від перевірених виробників, які зацікавлені у власній репутації та позитивних відгуках.
Завдяки своєму виробництву та 10-річному досвіду роботи нам вдається підтримувати більш привабливі ціни, ніж в інших онлайн-магазинах. Комплектуючі та аксесуари до човна можна забрати самовивозом зі складу у Дніпрі, або оперативно отримати у будь-якій точці країни, скориставшись послугою стандартної доставки.
Щоб вам не довелося довго вникати в тематику, вивчати спеціальну літературу та вивчати суперечливі думки на форумах, у нашому штаті є кваліфіковані консультанти, які допоможуть з вибором оптимальної моделі кіля та іншого обладнання для вашого човна. Адже краще без зайвих турбот користуватися нею, ніж вивчати теорію, чи не так?
Високі стандарти обслуговування та якості товарів гарантуються. Купуйте човновий кіль для лодок ПВХ у нашому магазині, та переконайтеся у його перевагах особисто.